Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Kvůli půjčce nemůžete spát? Zkuste REFINANCOVAT!

Poradna
02. října 2015

Pokud se i vy kvůli půjčky v noci převracíte z jednoho boku na druhý a místo spánku do nekonečna počítáte ovečky, chce to řešení. Pár jich tu je. Můžete vyhrát ve sportce, nečekaně dědit a nebo můžete refinancovat. A zatímco první ani druhá možnost není příliš pravděpodobná, na tu třetí se můžete spolehnout.

Refinancování půjčky je poměrně novým bankovním produktem, který nabízí většina z bank.Jedná se o převedení půjčky k jiné bance , čímž žadatel o refinancování získá výhodnější podmínky splácení nebo nižší úvěr. Můžeme říci, že pokud žádáte o refinancování, požadujete po jiné bance novou půjčku, kterou splatíte předchozí nevýhodnou půjčku. Refinancování je oblíbené u mnoha žadatelů, kterým se postupem času začala zdát jejich stávající půjčka nevýhodná. A právě banky nabízejí možnost tuto skutečnost jednoduše změnit. Nelíbí se vám vaše stávající půjčka? Nestačíte žasnout nad výši úroků a váš finanční rozpočet je utažený na maximum? Pak tedy refinancujte.

Pozor neplést, refinancování není konsolidace!

Avšak na trhu existuje tolik bankovních produktů, že si spousta žadatelů plete refinancování s konsolidací. Účelem obou produktů je totéž - nižší úrok, výhodnější splátky, zkrátka lepší podmínky půjčky. Ale zatímco u refinancování se stará půjčka nahradí novou, u konsolidace dochází ke sloučení několika stávajících půjček.

Půjčka ProvidentProvident
výše půjčky:2 000 - 80 000 Kč
úrok od:11%
nutnost ručení:ne

Informace o nebankovní půjčce Půjčka Provident

Poskytovatel půjčky: Provident
 • O půjčce Půjčka Provident

  • Půjčka bez ručitele
  • Půjčka bez doložení příjmů
  • Půjčka bez registru
  • Sjednání půjčky zdarma
  • Půjčka 4000,-Kč až 80 000,-Kč
  • Splatnost 3 až 22 měsíců
  • Levnější půjčky pro stálé zákazníky
  • Bez ručitele a nahlížení do registru
  • Rychlé vyřízení během několika hodin
  • Peníze na ruku do 48 hodin
  • Týdenní splátky

Co vše jde refinancovat?

Možná si říkáte: "ano, můžu refinancovat, ale co všechno?"V tomto případě banky nemají hranice. Refinancují hypotéku, stejně tak jako běžné úvěry, vypořádají se i s minusovými hodnotami na kontokorentním účtu. Ovšem pozor! K dlužníkům jsou banky i nadále nekompromisní. Nejen při běžné žádosti o půjčku, ale také při žádosti o refinancování své klienty protahují registrem dlužníků. A kdo dluží, má zkrátka smůlu. Obecně platí, že většina bank refinancuje do výše až 600 000 Kč.

Hlavní výhoda refinancování

Hlavní výhodou refinancování je tak úspora na měsíčních splátkách, která může být velmi značná. Stačí, když si na začátku žadatelé půjčku špatně nastaví nebo se jim vymkne z rukou, ztratí zaměstnání nebo mají nečekané výdaje - to je pak refinancování na místě. Starou a nevýhodnou půjčku tak "zaplácnou"novou a výhodnější, díky které značně uleví svému měsíčnímu rozpočtu. Tady ovšem musí počítat s delší dobou splácení.

 

Kvůli půjčky nemůžete spát? Zkuste refinancovat! Refinancování je zajímavým produktem, který nabízí většina bank. Díky refinancování můžete ulevit vašemu finančnímu rozpočtu a povolit tak jeho na maximum utažený opasek.

Kategorie článků
Poradna
17. srpna 2016

Půjčky bez doložení příjmu - jak se v nich orientovat

V současné široké nabídce půjček najdete i takové, kde nemusíte dokládat příjem.

Číst článek
Recenze půjček
07. července 2016

Půjčka od České spořitelny - recenze

Dostali jste se do složité finanční situace, ze které neumíte galantně…

Číst článek
Recenze půjček
07. července 2016

Recenze - Nebankovní půjčka Fair Credit

Nedostatek financí může na vlastní kůži zažít úplně každý. Bohatě stačí, když…

Číst článek
Recenze půjček
30. června 2016

Recenze na půjčku CreditLimit od Ferratum Bank

Ocitli jste se ve finanční tísni a nemáte odložené peníze bokem? Zaskočily vás…

Číst článek