Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Nebankovní úvěry

Poradna
13. května 2016

Každý jednotlivec, ale i firma se může dostat někdy do finanční tísně anebo prostě nemá momentálně finanční hotovost na pořízení auta, pračky, strojního vybavení atd. Prostě na cokoliv si vzpomenete si můžete vzít nebankovní úvěr.

Výhoda nebankovního úvěru spočívá hlavně ve skutečnosti, že na rozdíl od úvěru bankovního se nenahlíží do bankovních registrů dlužníků. K dalším kladům nebankovního úvěru patří pružnost a rychlost jednání a poskytnutí peněz. Někdy to bývá do druhého dne od podání žádosti přes internet, v případě většího obnosu maximálně v rádu několika málo dnů.

U poskytovaných nebankovních úvěrů je zaručena maximální diskrétnost a individuální přístup ke klientovi. Nezanedbatelná je i úspora času, zvláště pokud se provede základní analýza vašeho finančního portfolia telefonicky. Většina poskytovatelů nebankovních úvěrů disponuje širokým portfoliem, takže jsou schopni vyjednat a nastavit individuální podmínky úvěru přizpůsobené specifickým možnostem a požadavkům klienta.

 

Nebankovní úvěry lze poskytnou prakticky na všechno. Dokonce je možné vzít si nebankovní úvěr i na splacení jiných nevýhodných úvěrů nebo na vyplacení exekuce.

 

Podmínky poskytování nebankovního úvěru jsou odvislé zejména od jeho výše. U vyšších částek se obvykle vyžaduje zástava nemovitostí. V takových případech potřebujete aktuální výpis z katastru nemovitostí, nabývací titul, což je například kupní nebo darovací smlouva, fotografii nemovitosti zvenku i zevnitř a pak už jen občanský průkaz.

 

K výhodám nebankovních úvěrů patří rovněž skutečnost, že nemusíte předkládat potvrzení o svých měsíčních příjmech, dále časová úspora, jelikož nemusíte čekat na formality bankovního projednávání a schvalování úvěru. Celkově lze říci, že poskytování nebankovních úvěrů je mnohem jednodušší a pružnější.

Zaplo půjčkaZaplo Finance
výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
úrok od:0%
nutnost ručení:ne

Informace o nebankovní půjčce Zaplo půjčka

Poskytovatel půjčky: Zaplo Finance
 • O půjčce Zaplo půjčka

  • Půjčka bez ručitele
  • Půjčka bez doložení příjmů
  • Půjčka bez registru
  • Sjednání půjčky zdarma
  • Bezproblémová půjčka až na 30 dní
  • První půjčka do 8 000,-Kč zdarma
  • Rychlá půjčka od 1 000,-Kč do 15 000,-Kč
  • Splatnost půjčky 7 až 30 dnů
  • Snadná a rychlá registrace
  • Peníze získáte ve 3 krocích

V dnešní době je však jednoduché se zadlužit. Proto se nenechte zlákat reklamami jednotlivých nabídek a přenechte výběr pro vás nejvhodnějšího nebankovního úvěru odborníkům.

Kategorie článků
Poradna
17. srpna 2016

Půjčky bez doložení příjmu - jak se v nich orientovat

V současné široké nabídce půjček najdete i takové, kde nemusíte dokládat příjem.

Číst článek
Recenze půjček
07. července 2016

Půjčka od České spořitelny - recenze

Dostali jste se do složité finanční situace, ze které neumíte galantně…

Číst článek
Recenze půjček
07. července 2016

Recenze - Nebankovní půjčka Fair Credit

Nedostatek financí může na vlastní kůži zažít úplně každý. Bohatě stačí, když…

Číst článek
Recenze půjček
30. června 2016

Recenze na půjčku CreditLimit od Ferratum Bank

Ocitli jste se ve finanční tísni a nemáte odložené peníze bokem? Zaskočily vás…

Číst článek