Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Recenze na půjčku ProfiCredit

Recenze půjček
30. září 2015

Společnost PROFI CREDIT Czech, a. s. se sídlem v Pardubicích nabízí půjčky od 5 000 do 166 000 s dobou splatnosti od 9 až do 48 měsíců. Nejenže je schopna zprostředkovat zaměstnanecký úvěr nebo účelový podnikatelský úvěr, ale nabízí rovněž nejrůznější akce jako např. možnost získání poukázky pro nákup v obchodech Kaufland.

Výhodou kontaktování firmy mimo poměrně stručné stránky (není ke škodě věci, protože jsou takto alespoň přehledné) je bezplatná telefonní linka, což je zárukou stabilní společnosti, která po Vás jistě nebude chtít za zprostředkování půjčky zaplatit nějaké peníze předem. Mimo jednoduché vyplnění internetového formuláře pro zaslání žádosti o půjčku na jejich stránkách můžete také vložit své telefonní číslo a společnost PROFI CREDIT vám zcela zdarma zavolá zpět, kdy se Vám to bude hodit. Navíc má tato společnost velmi hustou síť poboček vykonávajících svou činnost i v menších okresních městech a jak se říká, není někdy nad osobní jednání.

Půjčka Profi CreditProfi Credit
výše půjčky:4 999 - 166 000 Kč
úrok od:32%
nutnost ručení:ne

Informace o nebankovní půjčce Půjčka Profi Credit

Poskytovatel půjčky: Profi Credit
 • O půjčce Půjčka Profi Credit

  • Půjčka bez ručitele
  • Půjčka bez doložení příjmů
  • Půjčka bez registru
  • Sjednání půjčky zdarma
  • Půjčka 4 999,-Kč až 166 000,-Kč
  • Splatnost půjčky 9 až 48 měsíců
  • Fixní měsíční splátky
  • Vyřízení půjčky je zdarma
  • Peníze do 24 hodin od schválení půjčky
  • Možnost odkladu splátek

Možná vás to překvapí, ale tato již léta zavedená společnost podporuje v nadacích a darech také děti – aby bylo jasno, tedy zejm. ty bez rodin či jinak sociálně znevýhodněné nebo hendikepované. Tato nadace je mimoto propojená s mezinárodně významnou společností UNICEF. Tyto a jiné informace se můžete dočíst na webových stránkách, ale také ve veřejně přístupných tiskových, výročních a finančních zprávách.

 

Na stránkách rovněž naleznete veškeré důležité informace o společnosti, kontakty, síť poboček, informace k možnosti Vaší případné spolupráce, ale také rady a tipy, jak se vyhnout pofidérním společnostem nabízející půjčky, anebo užitečné postupy, jak zvládat v minulosti tolik neprávem opomíjenou finanční gramotnost. Totiž mimo zajímavého finančního rádce v podobě video seriálu, natočeného na základě informací od zkušených a specializovaných odborníků, se jedná též o záložku s odpovídáním na řadu častých otázek, jež mohou vznikat ve spojitosti s procesem půjčování peněz, tedy jak si prostředky zodpovědně půjčovat, jak to probíhá, co pro to všechno potřebujete atp.

Kategorie článků
Poradna
17. srpna 2016

Půjčky bez doložení příjmu - jak se v nich orientovat

V současné široké nabídce půjček najdete i takové, kde nemusíte dokládat příjem.

Číst článek
Recenze půjček
07. července 2016

Půjčka od České spořitelny - recenze

Dostali jste se do složité finanční situace, ze které neumíte galantně…

Číst článek
Recenze půjček
07. července 2016

Recenze - Nebankovní půjčka Fair Credit

Nedostatek financí může na vlastní kůži zažít úplně každý. Bohatě stačí, když…

Číst článek
Recenze půjček
30. června 2016

Recenze na půjčku CreditLimit od Ferratum Bank

Ocitli jste se ve finanční tísni a nemáte odložené peníze bokem? Zaskočily vás…

Číst článek